przejdź na stronę główna bauschdental.eu powrót do strony głównej
bausch sklep internetowy
       
Arti-Spot® Indykator Highspot

Arti-Spot® jest farbą kontaktową stosowaną do sprawdzenia dokładności dopasowania koron wkładów typu inlay i onlay, koron teleskopowych, klamer jak również powierzchni frykcyjnych zasuw.

Arti-Spot nakłada się pędzelkiem na kontrolowaną powierzchnię, po kilku sekundach wyparowuje rozpuszczalnik i na powierzchni tworzy się cieniutka błona o grubości ok.3u. Każdy punkt kontaktowy niszczy powierzchnię błony dokładnie w miejscu styku. Materiał bazowy wyraźnie w tym miejscu prześwieca, można więc bardzo łatwo rozpoznać to miejsce.

Arti-Spot można również stosować do kontroli punktów kontaktowych na powierzchniach zgryzowych o wysokim połysku jak powierzchnie ze złota lub porcelany. Barwnik w Arti-Spot jest barwnikiem spożywczym całkowicie nieszkodliwym.

Po zastosowaniu, Arti-Spot można łatwo usunąć : gorącą wodą i szczoteczką np. szczoteczką do mycia zębów lub szczoteczką do przestrzeni między zębowych, alkoholem, alkoholem izopropylowy lub strumieniem pary wodnej. Powierzchnie gipsu dentystycznego można również oczyścić z Arti-Spot za pomocą delikatnej szczoteczki. Pobierz :

  Przykładowe zastosowania
  Instrukcja Obsługi (dokumentacja)
Kod artykułu:
BK 85

Opakowanie:
Arti-Spot

Zawartość:
15 ml

Kolor: czarny


Kod artykułu:
BK 86

Opakowanie:
Arti-Spot

Zawartość:
15 ml

Kolor: czerwony


Kod artykułu:
BK 87

Opakowanie:
Arti-Spot

Zawartość:
15 ml

Kolor: niebieskiBausch ® 2000 - 2007
Dr. Jean Bausch KG Bausch Dental
Dentistry Group Polska ® Wszelkie prawa zastrzeżone 2000-2007
wykonanie: greenlemon.pl