przejdź na stronę główna bauschdental.eu powrót do strony głównej
bausch sklep internetowy
       
Pinceta Arti-Fol® Bauscha
do aproksymalnych punktów kontaktowych

Nowa Pinceta Arti-Fol® wg. dr Millera służy do szybkiego i dokładnego aproksymalnego dopasowania wykonanych prac protetycznych. Innowacyjny i praktyczny projekt umożliwia o wiele lepszą manipulację w stosunku do tradycyjnych metod kontroli.

Duża siła zaciskowa pincety trzyma z dwóch stron folię okluzyjną i zapewnia pewne prowadzenie przy korekcie punktów kontaktowych przez stomatologa.

Folię można szybko i łatwo dopasować. Instrument nie ma żadnych wgłębie i można go bez problemów zdezynfekować i wysterylizować wszystkimi znanymi środkami.

Nowa pinceta Arti-Fol® do aproksymalnych punktów kontaktowych jest niemieckim produktem markowym i wykonywana jest ze stali o wysokiej jakości, która zapewnia długą żywotność.

Nasz nowy materiał Arti-Fol® Metallic o grubości 12µ i szerokości 8mm pasuje do naszej pincety. Arti-Fol® Metallic charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na zerwanie, przebarwienia są dobrze widoczne, a niewielka grubość materiału preferuje go do kontroli aproksymalnych punktów kontaktowych przy zakładaniu koron i mostów.

 Pobierz :

  Przykładowe zastosowania
  Instrukcja Obsługi (dokumentacja)
Kod artykułu:
BK 145

Opakowanie:
pinceta Arti-Fol® Bauscha do aproksymalnych punktów kontaktowychBausch ® 2000 - 2007
Dr. Jean Bausch KG Bausch Dental
Dentistry Group Polska ® Wszelkie prawa zastrzeżone 2000-2007
wykonanie: greenlemon.pl